دوره متوسطه دوم دخترانه - نیشابور
امروز    ساعت:
ویژه ها
تبریک تولد
  عضویت در کانال پیام رسان سروش
  نظر سنجی
  آیا سایت دبیرستان توانسته شما را در جریان آخرین اخبار آموزشگاه قرار دهد؟

  بله ، بسیار زیاد

  بله ، تا حدودی

  باید بیشتر شود

  خیر

  برگزاری کارگاه آموزشی راهکارهای حفظ بهداشت روان
  با توجه به اهمیت تامین سلامت روان دانش آموزان ، به عنوان سرمایه های آینده کشور ضرورت ایجاب می کند تا برای ترسیم فردایی بهتر زمینه رابرای حضور پر نشاط و سالم آنان فراهم آوریم و ضمن ایجاد فرصت لازم برای به فعلیت رساندن توانمندی ها ی روانی –رفتاری دانش آموزان ، کارکنان و والدین از بروز و شیوع اختلالات ، ناهنجاری های روانی و رفتاری در مدارس پیشگیری نماییم .
  [تصوير قبلي] [تصوير بعدي]
  با توجه به نامگذاری هجدهم لغایت بیست و چهارم مهر به نام "هفته بهداشت روان" و به منظورارتقای سطح آگاهی ، نگرش و حساس سازی باورآحاد دانش آموزان و همه کارکنان مدارس نسبت به جایگاه و اهمیت سلامت روان ،برنامه هایی در هفته بهداشت روان در سطح مدارس به اجرا گذاشته می شود. در همین راستا در روز سه شنبه مورخ هجدهم مهرماه و همزمان با اولین روز هفته بهداشت روان، سرکار خانم هاشمی معاون آموزشی محترم آموزشگاه و همچنین مشاور مرکز مشاوره پیوند ، به مناسبت هفته ی بهداشت روان در جلسه ی کارگاهی برای دانش آموزان پایه دهم این آموزشگاه سخنرانی نمودند .
  ایشان در این جلسه درباره آسیبهای اجتماعی و راهکارهای حفظ بهداشت روان و همچنین اهمیت بهداشت روان که منجر به بهداشت جامعه می شود نکاتی را متذکر شدند و در ادامه با توجه به روز شمار هفته بهداشت روان درباره (بهداشت روان ، مدرسه دوستدار زندگی ) مطالبی را بیان نمودند .
  توسط : مژدکانلو (1396/07/19)

  اين سايت تا كنون 475949 بازديدكننده داشته است
  © تمامی حقوق این پایگاه
  متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی
  امام حسین علیه السلام می باشد