دوره متوسطه دوم دخترانه - نیشابور
امروز    ساعت:
ویژه ها
Untitled 2
نظر سنجی
آیا سایت دبیرستان توانسته شما را در جریان آخرین اخبار آموزشگاه قرار دهد؟

بله ، بسیار زیاد

بله ، تا حدودی

باید بیشتر شود

خیر

برگزاری کارگاه آموزشی راهکارهای حفظ بهداشت روان
با توجه به اهمیت تامین سلامت روان دانش آموزان ، به عنوان سرمایه های آینده کشور ضرورت ایجاب می کند تا برای ترسیم فردایی بهتر زمینه رابرای حضور پر نشاط و سالم آنان فراهم آوریم و ضمن ایجاد فرصت لازم برای به فعلیت رساندن توانمندی ها ی روانی –رفتاری دانش آموزان ، کارکنان و والدین از بروز و شیوع اختلالات ، ناهنجاری های روانی و رفتاری در مدارس پیشگیری نماییم .
[تصوير قبلي] [تصوير بعدي]
با توجه به نامگذاری هجدهم لغایت بیست و چهارم مهر به نام "هفته بهداشت روان" و به منظورارتقای سطح آگاهی ، نگرش و حساس سازی باورآحاد دانش آموزان و همه کارکنان مدارس نسبت به جایگاه و اهمیت سلامت روان ،برنامه هایی در هفته بهداشت روان در سطح مدارس به اجرا گذاشته می شود. در همین راستا در روز سه شنبه مورخ هجدهم مهرماه و همزمان با اولین روز هفته بهداشت روان، سرکار خانم هاشمی معاون آموزشی محترم آموزشگاه و همچنین مشاور مرکز مشاوره پیوند ، به مناسبت هفته ی بهداشت روان در جلسه ی کارگاهی برای دانش آموزان پایه دهم این آموزشگاه سخنرانی نمودند .
ایشان در این جلسه درباره آسیبهای اجتماعی و راهکارهای حفظ بهداشت روان و همچنین اهمیت بهداشت روان که منجر به بهداشت جامعه می شود نکاتی را متذکر شدند و در ادامه با توجه به روز شمار هفته بهداشت روان درباره (بهداشت روان ، مدرسه دوستدار زندگی ) مطالبی را بیان نمودند .
توسط : مژدکانلو (1396/07/19)

اين سايت تا كنون 464297 بازديدكننده داشته است
© تمامی حقوق این پایگاه
متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی
امام حسین علیه السلام می باشد